Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 800 200 900
Home  /  E-Shop
logo

TEMTEX KINESIOLOGY TAPE

Jednička na českém trhu! Kinesio tape TEMTEX vynikají svou jedinečnou adhezí, ale hlavně 150-160 % elasticitou, díky které nemají ve světě kinesiotapingu konkurenci. To jsou důvody, proč po uvedení TEMTEX tape na náš trh, využívá jejich pozitivních účinků celá řada českých olympioniků a vrcholových sportovců.


Nabízíme vám produkty té nejvyšší kvality za ceny srovnatelné nebo nižší něž v západní Evropě. Věříme, že budete s TEMTEX kinesio tapy spokojeni a tradice kinesiotapingu v Čechách se tak rozšíří i mezi širokou veřejnost.

spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produktu

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galerie obrázků
Kontakt

O produktu


Kinesiotaping je způsob léčby zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, založený na aktivaci autoreparačních procesů organismu a útlumu bolesti. TEMTEX kinesiology tape je od svého vzniku vyvíjen tak, aby napodoboval kvality lidské kůže, a proto je jedinečným prostředkem pro kinesio taping.

 

TEMTEX kinesiology tape je vyroben ze 100% bavlny. Má elastické vlastnosti dovolující roztažitelnost a smrštitelnost kinesio tapu v podélném směru. Právě tyto elastické vlastnosti umožňují kinesio tapu pracovat v souladu s měkkými tkáněmi a díky tomu je TEMTEX kinesiology tape vynikající způsob léčby chronických i akutních onemocnění pohybového aparátu, otoků, lymfedému i vnitřních orgánů.

Temtex